r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plex 4.16.1

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze wideo

Plex to odtwarzacz multimediów, który można wykorzystać do oglądania filmów zapisanych na smartfonie albo udostępnianych przez serwer Plex na domowym komputerze lub NAS-ie.

Galeria programu

Odtwarzacz bezproblemowo odnajduje filmy na urządzeniu i łączy się z serwerem w domu, umożliwiając zdalny dostęp do nich z dowolnego miejsca, jeśli tylko zostanie powiązany z kontem użytkownika. Odtwarzacz automatycznie znajdzie metadane i dodatkowe materiały o zeskanowanych filmach. Ponadto, jeśli Plex Server zostanie odpowiedni skonfigurowany, aplikacja pozwala odtwarzać filmy z różnych usług VoD.

Z aplikacji można korzystać za darmo jako pilota do odtwarzacza Plex i odtwarzacza lokalnych zasobów. Odtwarzanie strumieniowe z serwera i zapisywanie filmów do odtwarzania offline wymaga opłaty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.