r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plug-in app (W/M) 1.1040.42.0

Strona główna Android Dom Inteligentny dom

Plug-in app (W/M) to oficjalna aplikacja od Samsunga, która służy do zarządzania wyprodukowanymi przez tę firmę pralkami z serii Smart za pomocą smartfonu.

Program przeznaczony jest na urządzenia Samsunga z serii Galaxy S oraz Galaxy Note, które pracują pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich lub nowszego. Producent nie gwarantuje poprawnego działania aplikacji ani dobrej współpracy między urządzeniem mobilnym a pralką z serii Smart, gdy spróbujemy jej na smartfonach innych niż wymienione wyżej. Ważne też, aby pamiętać,że w trakcie procesu konfiguracji pralka oraz smartfon powinny pracować w tej samej sieci internetowej.

r   e   k   l   a   m   a

Gdy połączymy pralkę ze smartfonem, aplikacja pozwoli nam zdalnie wykonywać operacje związane z obsługą pralki właśnie. Będziemy mogli np. uruchomić lub wstrzymać pranie, sprawdzić, w którym momencie cyklu prania jest nasza pralka, wybrać program odpowiedni dla danej grupy tkanin itp. Aplikacja informuje też o chwili, gdy pranie się kończy, co sprawia, że nic ważnego w tym kontekście nam nie umknie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.