r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plugin do Adobe Photoshop z obsługą HD Photo

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft i Pegasus Imaging poinformowały, że udostępniają wersję beta pluginu do zaawansowanego oprogramowania graficznego Adobe Photoshop. Plugin ten umożliwi odczyt i zapis formatu HD Photo znanego wcześniej pod nazwą Windows Media Photo. Szerzej o samym formacie i jego zbliżającej się standaryzacji pisaliśmy już w środę.

Udostępniony plugin przeznaczony jest dla programów Adobe Photoshop CS2 lub CS3 pracujących na systemach Windows XP i Windows Vista. Pozostałe wersje są oficjalnie niewspierane. Oferowana beta wygaśnie 31 maja tego roku, jednak finalnej wersji można się spodziewać wcześniej - w okolicach kwietnia.

Plugin można pobrać za darmo z witryny Microsoft Download. Ze względu na naturę produktów w fazie beta polecamy instalację z rozwagą, najlepiej na komputerze testowym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.