Plume Air Report Plume Air Report

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Plume Air Report to aplikacja pokazująca stan zanieczyszczenia powietrza w najbliższej okolicy, zapisy historyczne, a także prognozę na najbliższe godziny. W intuicyjny sposób oznacza również zdatność powietrza do wykonywania różnych aktywności na zewnątrz.

Mimo braku polskiego interfejsu, aplikacja działa w Polsce bez zarzutu. Na podstawie dostępnych danych pokazuje szacowane bieżące zanieczyszczenie powietrza, indeks UV oraz prognozę. Można również przyjrzeć się zmianom na przestrzeni tygodnia. Poza podstawową informacją o tym, czy powietrze jest zanieczyszczone, czy nie, aplikacja podaje również stężenie pyłów (PM2,5, PM10), tlenków azotu oraz ozonu. Wyświetlane są również indeksy według różnych skal.

Intuicyjne ikonki informują o tym, czy można bezpiecznie wyjść pobiegać, pojeździć na rowerze, zjeść na zewnątrz albo wyjść z dziećmi. Aplikacja może sprawdzać dane z bieżącej lokalizacji lub z dowolnego innego miasta. Aplikacja może generować raport każdego ranka lub wieczorami i integruje się z Apple Watchem.

Aplikacja ponadto zawiera możliwość udostępnienia zdjęcia z nałożonymi informacjami o bieżącym zanieczyszczeniu. Do wyboru mamy kilka nakładek, w tym kwadratową dla Instagrama.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!