PluralEyes 4.1.4

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PluralEyes to narzędzie przeznaczone do szybkiej synchronizacji dźwięku i obrazu z materiałów wideo nagrywanych z kilku kamer jednocześnie.

W branży filmowej do synchronizowania materiałów wideo nagrywanych z kilku źródeł jednocześnie wykorzystuje się kilka metod. Wśród najczęściej wykorzystywanych technik znajdziemy próby znalezienia tej samej klatki na każdym klipie czy ustawienia w tym samym miejscu graficznej reprezentacji sygnału dźwiękowego (audio waveform). Tego typu metody, w zależności od ilości źródeł, mogą być często bardzo pracochłonne. PluralEyes sprawia, że cały ten proces staje się bezbolesny.

Przed rozpoczęciem pracy z PluralEyes wystarczy przeciągnąć klipy, które chcemy synchronizować, na linię czasu w preferowanym programie do postprodukcji wideo. Następnie gotowy projekt zapisujemy do formatu Final Cut Pro XML i otwieramy przygotowany plik w PluralEyes. Cały proces synchronizacji polega na kliknięciu w przycisk Sync i ponownym importowaniu zapisanego pliku do naszego programu do obróbki wideo. Na linii czasu zobaczymy wszystkie klipu poukładane zgodnie z czasem jakie dane ujęcie miało miejsce.

PluralEyes dostępny jest w wersjach dla takich programów jak Final Cut Pro, Media Composer, Premiere Pro i Vegas Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 04.07.2017 12:15

Nie polecam wykrywa virusa

  #4 07.08.2016 14:44

@edius (niezalogowany): Właśnie, Edius przyjmuje wyeksportowany z PluralEyes plik XML (File -> Import project -> FCP XML).

  #3 28.04.2016 23:54

300$....u nas powinno być 300zł. Wtedy było by ok !

  #2 10.02.2015 15:16

@Fi@z (niezalogowany): w jaki sposób Plural współpracuje z Ediusem?

  #1 15.09.2012 19:49

i Edius