r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plus Online 1.2.3

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami

Plus Online to oficjalna aplikacji sieci Plus, zapewniająca dostęp do naszego konta Plus Online. Dzięki niej możemy śledzić między innymi historię połączeń, stan pakietów czy też pobrać swoją fakturę.

Jeszcze przed zalogowaniem aplikacja pozwala na przejrzenie mapy salonów i wyszukanie najbliższych. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do krótkiego poradnika. Z poziomu ekranu głównego mamy podgląd na nasze płatności wraz z kwotą oraz datą, aktywne pakiety z wykresem obrazującym ich zużycie, czy też powiadomienia. Możemy również przełączyć się pomiędzy numerami, a także dodać kolejne. To znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji w przypadku kilku numerów.

Standardowo w lewym górnym rogu umieszczono menu. Dzięki niemu możemy przejść do bardziej rozbudowanych informacji. Znajdziemy w nim takie kategorie jak: usługi i pakiety, płatności, połączenia, centrum informacji, Twój profil czy też ustawienia aplikacji. Plus Online w wersji mobilnej nie tylko pozwala nam aktywować nowe pakiety, ale także pobierać faktury z już opłaconych rachunków.

Stylistka aplikacji nie odbiega od standardów Androida 4.0 oraz kolorystyki sieci Plus. Dzięki temu program nie tylko wygląda schludnie, ale też jest prosty w nawigacji. Plus Online to obowiązkowa pozycja dla każdego klienta tej sieci. Szkoda tylko, że na oficjalną aplikację trzeba było czekać tak długo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Abonenci Plusa w końcu mogą korzystać z aplikacji operatora

39
03.04.2015  •  Anna Rymsza

Plus nareszcie uzupełnił ważny brak w swojej ofercie – udostępnił specjalną aplikację mobilną, dzięki której można korzystać z konta klienta na smartfonie bez korzystania z przeglądarki internetowej. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android i iOS i Windows w trybie Modern, przy czym ta ostatnia nie jest jeszcze dopracowana. Aplikacja dla Windows Phone jest już w sklepie, ale nie na każdy telefon można ją pobrać. Aplikacja Plus online umożliwia stały dostęp do bieżących informacji abonenta, jak bilingi, aktualna oferta i dane osobiste. Z jej pomocą przejrzymy historię i na bieżąco…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 06.01.2017 11:46

Przydatne i wygodne

  #2 27.05.2015 17:30

Pobrałem niedawno i już kilka razy się przydała. Aplikacja prosta i przejrzysta. Zdecydowanie na plus :)

  #1 27.05.2015 14:31

Dobrze zrobili, tego brakowało, ale już mam i potwierdzam, jest wygoda, intuicyjność. O to chodzi w takiej apce.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.