Plus online

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Dzięki oficjalnej aplikacji Plus Online klienci mają ułatwiony dostęp do swojego konta internetowego w usłudze Plus Online. Pozwala ono na zarządzanie numerami, usługami oraz rachunkami.

Jeszcze przed zalogowaniem aplikacja pozwala na przejrzenie mapy salonów i wyszukanie najbliższych. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do krótkiego poradnika. Z poziomu ekranu głównego mamy podgląd na nasze płatności wraz z kwotą oraz datą, aktywne pakiety z wykresem obrazującym ich zużycie, czy też powiadomienia. Możemy również przełączyć się pomiędzy numerami, a także dodać kolejne. To znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji w przypadku kilku numerów.

Niestety w obecnej wersji natrafimy na błąd, który zaraz po zalogowaniu poinformuje nas o problemach. Wybierając ok zostaniemy cofnięci do okna logowania. Decydując się na wybór anuluj będziemy mogli korzystać z możliwości aplikacji. Wśród nich znajdziemy takie kategorie jak: usługi i pakiety, płatności, czy też połączenia. Niestety nie mamy możliwości edycji ich układu Plus Online w wersji dla Windows 8 modern nie tylko pozwala nam aktywować nowe pakiety, ale także pobierać faktury z już opłaconych rachunków.

Stylistka aplikacji nie odbiega od standardów modern oraz kolorystyki sieci Plus. Dzięki temu program nie tylko wygląda schludnie, ale też jest prosty w nawigacji palcem. Trochę gorzej prezentuje się gdy chcemy skorzystać z myszki i klawiatury. Plus Online to obowiązkowa pozycja dla każdego klienta tej sieci. Szkoda tylko, że na oficjalną aplikację trzeba było czekać tak długo, a dodatkowo już przy starcie ma ona błędy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #5 29.10.2015 15:47

zupełnie zbędny..

  #4 20.07.2015 12:50

Tylko po co to wymyślanie prochu, skoro można się bez problemu zalogować do konta na stronie Plusa przez przeglądarkę...

  #3 08.04.2015 23:37

@Paranoja_dzisiejsza (niezalogowany): Potwierdzam: nie otwiera się plus online...

  #2 04.04.2015 21:50

Czyżby to jakaś zmowa? W najnowszym firefox nie otwiera się plus online (ładna poprawa bezpieczeństwa ) Soloż ma do dyspozycji tyle środków że spokojnie zrobiłby aplikacje na xp , 7 i itd. Ale nie chce bo jest h#### i ż#### .

  #1 03.04.2015 18:11

Szkoda że nie pomyśleli o win7 , chętnie bym przetestował .