Plus online Plus online 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji Plus Online klienci sieci Plus zyskują dostęp do swoich kont oraz dobre narzędzie do zarządzania numerami, usługami, a także rachunkami. Dzięki dobremu wykonaniu, aplikacja nie tylko działa płynnie, ale też wpisuje się w stylistykę Windows Phone.

Jeszcze przed zalogowaniem aplikacja pozwala na przejrzenie mapy salonów i wyszukanie najbliższych. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do krótkiego poradnika. Z poziomu ekranu głównego mamy podgląd na nasze płatności wraz z kwotą oraz datą, aktywne pakiety z wykresem obrazującym ich zużycie, czy też powiadomienia. Możemy również przełączyć się pomiędzy numerami, a także dodać kolejne. To znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji w przypadku kilku numerów.

Plus Online zapewnia nam dostęp do takich kategorii jak: usługi i pakiety, płatności, połączenia, centrum informacji, Twój profil czy też ustawienia aplikacji. Niestety nie mamy możliwości edycji, które z nich będą widoczne od razu iw jakiej kolejności. Plus Online w wersji mobilnej nie tylko pozwala nam aktywować nowe pakiety, ale także pobierać faktury z już opłaconych rachunków.

Stylistka aplikacji nie odbiega od standardów Windows Phone oraz kolorystyki sieci Plus. Dzięki temu program nie tylko wygląda schludnie, ale też jest prosty w nawigacji. Plus Online to obowiązkowa pozycja dla każdego klienta tej sieci. Szkoda tylko, że na oficjalną aplikację trzeba było czekać tak długo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!