Plus online Plus online

Strona główna iOS Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

Plus Online to aplikacja sieci Plus stworzona z myślą o jej abonentach. Zapewnia nam dostęp do tytułowego konta Plus Online z poziomu którego możemy zarządzać swoimi usługami i numerami..

Jeszcze przed zalogowaniem aplikacja pozwala na przejrzenie mapy salonów i wyszukanie najbliższych. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do krótkiego poradnika. Z poziomu ekranu głównego mamy podgląd na nasze płatności wraz z kwotą oraz datą, aktywne pakiety z wykresem obrazującym ich zużycie, czy też powiadomienia. Możemy również przełączyć się pomiędzy numerami, a także dodać kolejne. To znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji w przypadku kilku numerów.

Standardowo u dołu ekranu umieszczono menu. Dzięki niemu możemy przejść do bardziej rozbudowanych informacji. Znajdziemy w nim takie kategorie jak: usługi i pakiety, płatności, połączenia, centrum informacji, Twój profil czy też ustawienia aplikacji. Niestety nie mamy możliwości edycji, które z nich będą widoczne od razu, a które schowamy pod przyciskiem więcej. Plus Online w wersji mobilnej nie tylko pozwala nam aktywować nowe pakiety, ale także pobierać faktury z już opłaconych rachunków.

Stylistka aplikacji nie odbiega od standardów iOS oraz kolorystyki sieci Plus. Dzięki temu program nie tylko wygląda schludnie, ale też jest prosty w nawigacji. Plus Online to obowiązkowa pozycja dla każdego klienta tej sieci. Szkoda tylko, że na oficjalną aplikację trzeba było czekać tak długo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!