r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plus online 1.0.230

Strona główna iOS Dom Zarządzanie usługami

Plus Online to aplikacja sieci Plus stworzona z myślą o jej abonentach. Zapewnia nam dostęp do tytułowego konta Plus Online z poziomu którego możemy zarządzać swoimi usługami i numerami..

Jeszcze przed zalogowaniem aplikacja pozwala na przejrzenie mapy salonów i wyszukanie najbliższych. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do krótkiego poradnika. Z poziomu ekranu głównego mamy podgląd na nasze płatności wraz z kwotą oraz datą, aktywne pakiety z wykresem obrazującym ich zużycie, czy też powiadomienia. Możemy również przełączyć się pomiędzy numerami, a także dodać kolejne. To znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji w przypadku kilku numerów.

r   e   k   l   a   m   a

Standardowo u dołu ekranu umieszczono menu. Dzięki niemu możemy przejść do bardziej rozbudowanych informacji. Znajdziemy w nim takie kategorie jak: usługi i pakiety, płatności, połączenia, centrum informacji, Twój profil czy też ustawienia aplikacji. Niestety nie mamy możliwości edycji, które z nich będą widoczne od razu, a które schowamy pod przyciskiem więcej. Plus Online w wersji mobilnej nie tylko pozwala nam aktywować nowe pakiety, ale także pobierać faktury z już opłaconych rachunków.

Stylistka aplikacji nie odbiega od standardów iOS oraz kolorystyki sieci Plus. Dzięki temu program nie tylko wygląda schludnie, ale też jest prosty w nawigacji. Plus Online to obowiązkowa pozycja dla każdego klienta tej sieci. Szkoda tylko, że na oficjalną aplikację trzeba było czekać tak długo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Abonenci Plusa w końcu mogą korzystać z aplikacji operatora

39
OPROGRAMOWANIE 03.04.2015 | Anna Rymsza

Plus nareszcie uzupełnił ważny brak w swojej ofercie – udostępnił specjalną aplikację mobilną, dzięki której można korzystać z konta klienta na smartfonie bez korzystania z przeglądarki internetowej. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android i iOS i Windows w trybie Modern, przy czym ta ostatnia nie jest jeszcze dopracowana. Aplikacja dla Windows Phone jest już w sklepie, ale nie na każdy telefon można ją pobrać. Aplikacja Plus online umożliwia stały dostęp do bieżących informacji abonenta, jak bilingi, aktualna oferta i dane osobiste. Z jej pomocą przejrzymy historię i na bieżąco…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.