reklama

Po 20 latach chce powrócić Boogerman — ruszyła zbiórka na Kickstarterze

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Niedawno nie udało się zebrać funduszy na realizację kolejnej części dosyć uznanej serii James Pond, a tymczasem swoich sił na Kickstarterze próbuje mniej rozpoznawalna platformówka sprzed blisko 20 lat. Mike Stragey i Chris Tremmel wierzą głęboko, że stworzona przez nich dwie dekady temu postać Boogermana, idola wszystkich lubiących dłubać w nosie, ma szansę powrócić w HD w glorii oraz gilach na sprzętach różnorakich.

Docelowo projekt Boogerman 20th Anniversary szykowany jest z myślą o PC (Windows, OS X), PS4, konsolce PlayStation Vita plus Wii U. Premiera przygotowywanego na bazie technologii Unity restartu marki planowana jest na listopad przyszłego roku. Zebrać trzeba 375 tysięcy dolarów. Dostaniemy 6 kolorowych światów w wymiarze X-Crement do przebycia, w których zmierzymy się z obleśnymi wrogami nie tylko z użyciem własnych smarków, lecz także gadżetów napędzanych gazem. Naturalnym i swoim oczywiście... Gra równocześnie pojawiła się w Steam Greenlight.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama