r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Po 20 latach chce powrócić Boogerman — ruszyła zbiórka na Kickstarterze

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Niedawno nie udało się zebrać funduszy na realizację kolejnej części dosyć uznanej serii James Pond, a tymczasem swoich sił na Kickstarterze próbuje mniej rozpoznawalna platformówka sprzed blisko 20 lat. Mike Stragey i Chris Tremmel wierzą głęboko, że stworzona przez nich dwie dekady temu postać Boogermana, idola wszystkich lubiących dłubać w nosie, ma szansę powrócić w HD w glorii oraz gilach na sprzętach różnorakich.

Docelowo projekt Boogerman 20th Anniversary szykowany jest z myślą o PC (Windows, OS X), PS4, konsolce PlayStation Vita plus Wii U. Premiera przygotowywanego na bazie technologii Unity restartu marki planowana jest na listopad przyszłego roku. Zebrać trzeba 375 tysięcy dolarów. Dostaniemy 6 kolorowych światów w wymiarze X-Crement do przebycia, w których zmierzymy się z obleśnymi wrogami nie tylko z użyciem własnych smarków, lecz także gadżetów napędzanych gazem. Naturalnym i swoim oczywiście... Gra równocześnie pojawiła się w Steam Greenlight.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.