reklama

Po 7 latach w produkcji, X Rebirth w listopadzie trafi na rynek

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Projekt Star Citizen bardzo rozbudził zainteresowanie szwendaniem się po bezkresie wirtualnego kosmosu na komputerach i powinna świetnie skorzystać z tego gra X Rebirth, powstająca już od siedmiu lat. Producenci z Egosoft oraz wydawca Deep Silver na 15 listopada przewidzieli premierę tytułu w Europie. Długo to wszystko trwało, ale twórcy podkreślają, że dzieł z tak rozległym (wszech)światem nie robi się łatwo.

Fani poprzednich dokonań deweloperów poczują się jak w domu, jednak zdecydowanie piękniejszym oraz łatwiejszym w obsłudze. Sporo czasu spędzono na doszlifowywaniu oprawy graficznej, a także interfejsu gry, żeby zabawa nie frustrowała nawet początkujących. Dołożono także wszelkich starań, aby zgłębiana pustka kosmosu nie była wypełniona wyłącznie próżnią, lecz zachęcała do podążania tam, gdzie nie był jeszcze nikt... Będziemy handlować w kosmosie, walczyć o ocalenie swoich flot i poszerzenie wpływów, budować własne stacje kosmiczne czy kompleksy wojskowe.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić