r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Po inteligentnych zegarkach czas na smart-pierścionki. Gdzie jeszcze wsadzimy mikroprocesor?

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Mimo że wiele osób uważa inteligentne zegarki za kolejny zbędny gadżet, to obecnie każdy większy producent chce mieć własny model. W związku z tym na tegorocznych targach IFA w Berlinie zobaczymy wysyp smartwatchy. Własne urządzenia zaprezentują chociażby takie firmy jak Samsung, LG, Motorola, a może nawet Apple. Jednak producenci potencjał widzą nie tylko w zegarkach, po smartwatchach przyszedł czas na smart-pierścionki.

Firma MOTA, odpowiedzialna chociażby za stworzenie jednego z lepiej wyglądających inteligentnych zegarków, na targach IFA przedstawi SmartRing – pierścionek o dość sporych możliwościach. Po podłączeniu go za pomocą Bluetooth do smartfonu z Androidem i iOS, zyskamy możliwość otrzymywania powiadomień dźwiękowych oraz za pomocą wibracji o połączeniach, wiadomościach tekstowych, wydarzeniach z kalendarza i mailach. Producent obiecał, że na Androida i iOS zostanie wydana odpowiednia aplikacja, która pozwoli na otrzymywanie informacji również z popularnych aplikacji, takich jak Facebook i Twitter. Jeśli zainteresowanie SmartRing będzie na zadowalającym dla firmy poziomie, to doczekamy się wsparcia dla Instagrama i LinkedIn. Ten pierścionek będzie wodoodporny i zostanie wyposażony w wyświetlacz, czytelny nawet w słońcu. SmartRing prawdopodobnie do sprzedaży trafi pod koniec tego roku, jego cena nie została jeszcze podana.

MOTA SmartRing na zdjęciach wygląda na dość spory i jego ciągłe noszenie może okazać się niezbyt wygodne. Mimo iż niektóre modele inteligentnych zegarków nie oferują większej funkcjonalności, to wydają się być bardziej praktyczne. Jednak na prezentację tego pierścionka na targach IFA warto czekać, możliwe, że jest on zapowiedzią innych podobnych urządzeń.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.