r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pobierz za darmo zaawansowane narzędzia do zarządzania HDD i CPU

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Wraz z firmą Ashampoo przygotowaliśmy po raz kolejny specjalnie dla czytelników naszego serwisu darmowe wersje komercyjnych programów Ashampoo HDD Control 2 i Ashampoo Core Tuner 2.

Ashampoo HDD Control to oprogramowanie do monitorowania, konserwacji i defragmentacji zamontowanych w komputerze dysków twardych. Głównym celem narzędzia jest monitorowanie faktycznego stanu i wydajności tych komponentów. Program dostarcza sporo szczegółowych informacji (m.in. wersja firmware, ilość partycji, rozmiar, temperatura itp.) o sprzęcie, wykorzystując przy tym technologię S.M.A.R.T., której poszczególne atrybuty są analizowane i służą do oceny stanu zdrowia dysku. W razie wykrycia możliwości wystąpienia awarii, Ashampoo HDD Control alarmuje o tym fakcie użytkownika, oferując także opcje powiadomień mailowych.

Ashampoo Core Tuner to niewielkie i dosyć nietypowe narzędzie do zarządzania procesami w systemie Windows. Korzyści, jakie niesie ze sobą korzystanie z programu, są zauważalne i z pewnością docenią je użytkownicy, którzy zdecydują się na samodzielną optymalizację procesów. Narzędzie w prosty i wygodny sposób pozwala decydować, który proces korzystać ma z dostępnych rdzeni (jednego lub kilku) tak, aby odpowiedzialna za niego aplikacja działała jak najszybciej lub przeciwnie — by nie przeszkadzała innym. Możemy np. dobierać takie konfiguracje, które pozwolą nam osiągnąć jak największą wydajność w grach lub wymagających znacznych partii zasobów systemowych programach. Co ważne, program pozwala tworzyć profile z ustawieniami i łatwo je zmieniać w zależności od aktualnych potrzeb.

r   e   k   l   a   m   a

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do pobierania i testowania wyżej wymienionych narzędzi. Przy tej okazji warto przypomnieć, że w ramach współpracy z firmą Ashampoo oferujemy również szereg innych, przydatnych aplikacji. Pełną listę oferowanych produktów znaleźć można na karcie programów producenta.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.