r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pocket 1.6.2

Strona główna Mac Dom Organizery finansowe

Pocket to darmowa aplikacja służącą do zapisywania interesujących nas artykułów, krótkich filmików i obrazków. Wcześniej aplikacja była znana jako Read It Later. Dostępna na OS X, Androida, iOS, Windows, BlackBerry i w przeglądarkach internetowych, stała się szybko jedną z najpopularniejszych aplikacji i obecnie używa jej ponad 10 milionów użytkowników.

Pocket pozwala na zapisywanie treści, aby użytkownik mógł mieć do nich dostęp w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu bez potrzeby łączenia się z internetem. Aplikacja jest naprawdę intuicyjne, a przy tym miła dla oka i przyjemnie się w niej czyta. Zapisywane przez nas artykuły możemy łatwo oznaczyć jako przeczytane, otagować, aby szybciej je później znaleźć lub dodać do ulubionych. Zależnie od preferencji możemy także zmienić opcje czcionki dla wygodniejszego czytania. Program oferuje także tryb nocny.

Pocket bez problemu zapisuje rzeczy z różnych stron internetowych i aplikacji. Wszystko, co mamy w Pocket, można również łatwo wysłać znajomym na e-maila lub udostępnić na takie serwisy jak Facebook, Twitter czy Evernote.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Save to Facebook jest początkiem końca poczciwego Pocketa #F8

12
14.04.2016  •  Maciej Olanicki

Dziś, kiedy zasoby Sieci przeglądamy w wielu miejscach i na wielu urządzeniach, nie sposób obejść się bez narzędzia, które pozwala na oznaczenie danego materiału, a najlepiej dodanie go do zewnętrznej bazy, oraz zapoznanie się z nim w bardziej dogodnym czasie. Dotychczas prym wiódł w tej kwestii Pocket, który w zarówno wersji przeglądarkowej, jak i w aplikacjach mobilnych oferował wiele dodatkowych funkcji. Swoje propozycje zaprezentowali jednak właśnie najwięksi gracze w branży, co stawia przyszłość Pocketa pod znakiem zapytania. Dziś podobne do Pocketa narzędzie zaprezentowało Google: w…

Citrio, Monosnap, TextMate, InkHunter i Blown Away – najciekawsze aplikacje tygodnia

15
09.04.2016  •  Anna Rymsza

Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami, więc zapraszam Was do przejrzenia listy najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Citrio Citrio to szybka i lekka przeglądarka stron internetowych, bazująca na otwartym Chromium i pozornie podobna do Chromea. Ma nawet możliwość integracji z kontem Google i pozwala instalować te same rozszerzenia, co Chrome. Ma jednak kilka dodatkowych możliwości – pozwala pobierać filmy z wielu serwisów, ma zaawansowanego menedżera pobierania i klienta sieci BitTorrent. Najważniejsze jest jednak to, że Citrio w pełni szanuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.