Pocket Radio Player Pocket Radio Player 190601

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pocket Radio Player to bardzo lekka i prosta aplikacja przeznaczona do słuchania strumieni audio udostępnianych przez internetowe radiostacje z całego świata. Z jej poziomu nagramy również wybrane utwory i zapiszemy na dysku komputera w postaci pliku bezstratnej jakości WAV.

Odtwarzacz umożliwia słuchanie radiostacji z całego świata w bardzo dobrej jakości. Aktualnie baza obejmuje kilka tysięcy pozycji, wśród których nie brakuje również polskich rozgłośni internetowych - m.in. Polskastacja, Radio Puls, Eska i inne. Użytkownik może oczywiście dodawać w programie własne propozycje stacji radiowych, oceniać już istniejące, tworzyć listy ulubionych, a także przeglądać historie słuchanych pozycji. Nie zabrakło również opcji wyświetlania listy utworów, które przesłuchaliśmy odtwarzając wybraną radiostację.

Poza opcją odtwarzania Pocket Radio Player oferuje także możliwość przechwytywania strumienia audio i zapisywania go na komputerze. Niestety aplikacja potrafi w obecnej wersji zapisywać dźwięk jedynie do formatu bezstratnego WAV, przez co nasze nagrania zajmować będą dużo miejsca na dysku twardym.

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w wersji angielskiej. Zmiany języka dokonać można w opcjach konfiguracyjnych.
  • Pocket Radio Player do działania wymaga połączenia z Internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!