Pocket Tanks 1.6

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pocket Tanks to zgrabne połączenie gry logicznej i strategicznej utrzymanej w klimacie retro, która kierowana jest do fanatyków prostych gierek wojennych.

Proste zasady i dużo frajdy

W trakcie rozgrywki gracz kieruje niewielkim czołgiem a jego głównym zadaniem jest zniszczenie pojazdu przeciwnika oraz jednoczesne unikanie wrogiego ataku. Zabawa odbywa się turowo, tzn. poszczególni gracze zadają sobie ciosy na przemian. Pocket Tanks oferuje wiele zróżnicowanych broni, które poza uszkodzeniami pozwalają m.in. unieruchomić przeciwnika. Na uwagę zasługuje również zróżnicowana rzeźba terenu, która może być naszym atutem lub całkowicie przeciwnie może przysporzyć nam problemów w rozgrywce. W grze zaimplementowano także zmienne warunki pogodowe.

Zabawa w pojedynkę lub ze znajomymi

Pocket Tanks umożliwia rozgrywkę z komputerem, który wykorzystuje podczas bitwy sztuczną inteligencję. To jak zaciekle będzie on walczył zależy od gracza, który przed uruchomieniem planszy definiuje pożądaną trudność zabawy. Poza tym, gra daje możliwość toczenia batalii ze znajomymi przy jednym komputerze, jak również poprzez sieć LAN.

Kluczowe cechy Pocket Tanks:

  • prosta, ale wciągająca gra logiczna z elementami strategii
  • możliwość gry z komputerem lub innym graczem
  • zróżnicowane plansze
  • duża gama możliwych do wykorzystania broni

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!