Pocket Troops Pocket Troops 1.40.1

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pocket Troops to arkadowy symulator wojenny. Gracz tworzy w niej swój oddział żołnierzy, walcząc z kolejnymi, coraz silniejszymi oddziałami wroga.

Gra dostarcza bardzo wciągającej rozrywki, która powinna przypaść do gusty zwłaszcza miłośnikom militarnej zabawy. Tworzymy w niej oddział żołnierzy - im dłużej gramy, tym bardziej liczny. Wykonujemy kolejne misje, pokonując coraz silniejszych wrogów. Za walkę otrzymujemy wirtualne pieniądze oraz punkty doświadczenia, które pozwalają np. poddać naszych wojaków treningowi, kupić im lepszą broń oraz leki, dzięki którym dłużej wytrzymają na polu bitwy. Walka toczy się w turach, a przegrywa ten, kto pierwszy straci wszystkich żołnierzy. Do dyspozycji mamy spory arsenał, od broni ręcznej przez bazooki aż po naloty prowadzone przez myśliwce. Wszystko toczy się w komiksowej, nieco luźnej scenerii.

W grze znajdziemy sporo mikropłatności. Płacąc, dokupimy wirtualną walutę, a ta jest niezbędna, aby skrócić czas leczenia i treningu naszych żołnierzy, wyposażyć ich w lepszą broń lub też rozbudować naszą bazę.

Bardzo dużym atutem gry Pocket Troops jest jej szata graficzna. Stoi ona na wysokim poziomie: zarówno jeśli chodzi o wygląd postaci i pola bitwy, jak też budynku, który jest naszą kwaterą główną. Wszystko jest podane w ładnej dla oka, pełnej kolorów formie, postacie oraz scenerie są dobrze narysowane. Świetnie wypada też oprawa dźwiękowa gry, która dodaje zabawie dynamiki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!