r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Podatki w 2006 r. - bezpłatne seminaria Sage Symfonia dla firm

Strona główna Aktualności

Sage Symfonia - jeden z największych polskich producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla MŚP, zaprasza na bezpłatne seminaria Podatki w 2006 roku - ich kompleksowa i bezpieczna obsługa w systemach SYMFONIA Premium, które będą odbywać się w lutym, w największych miastach Polski.

W czasie spotkań omówione zostaną zmiany dotyczące nowelizacji przepisów prawa podatkowego na 2006 r. oraz wybrane problemy nurtujące podatników, m.in.: znowelizowana ustawa o podatku od towarów i usług, podatek dochodowy od osób prawnych, podatek dochodowy od osób fizycznych, korekta rozliczeń podatku należnego i naliczonego, różnice kursowe w ujęciu bilansowym i podatkowym, amortyzacja środków trwałych w ujęciu bilansowym i podatkowym.

Agenda podzielona została na część teoretyczną prowadzoną przez ekspertów - doradców podatkowych i wykładowców Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz praktyczną - w formie prezentacji wybranych zagadnień podatkowych w Systemach SYMFONIA Premium, prowadzoną przez specjalistów z Sage Symfonia. Ponadto, uczestnictwo w seminarium premiowane będzie 10% rabatem na zakup dowolnego programu SYMFONII Premium oraz prezentami - niespodziankami. Spotkania uatrakcyjnią konkursy z nagrodami oraz degustacja markowych win, przygotowana wspólnie z firmą Grand Cru.

Pierwsze seminarium odbędzie się 7 lutego br. w Warszawie. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronach internetowych producenta. Liczba miejsc jest ograniczona.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.