Podatki w 2006 r. - bezpłatne seminaria Sage Symfonia dla firm

Strona główna Aktualności

O autorze

Sage Symfonia - jeden z największych polskich producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla MŚP, zaprasza na bezpłatne seminaria Podatki w 2006 roku - ich kompleksowa i bezpieczna obsługa w systemach SYMFONIA Premium, które będą odbywać się w lutym, w największych miastach Polski.

W czasie spotkań omówione zostaną zmiany dotyczące nowelizacji przepisów prawa podatkowego na 2006 r. oraz wybrane problemy nurtujące podatników, m.in.: znowelizowana ustawa o podatku od towarów i usług, podatek dochodowy od osób prawnych, podatek dochodowy od osób fizycznych, korekta rozliczeń podatku należnego i naliczonego, różnice kursowe w ujęciu bilansowym i podatkowym, amortyzacja środków trwałych w ujęciu bilansowym i podatkowym.

Agenda podzielona została na część teoretyczną prowadzoną przez ekspertów - doradców podatkowych i wykładowców Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz praktyczną - w formie prezentacji wybranych zagadnień podatkowych w Systemach SYMFONIA Premium, prowadzoną przez specjalistów z Sage Symfonia. Ponadto, uczestnictwo w seminarium premiowane będzie 10% rabatem na zakup dowolnego programu SYMFONII Premium oraz prezentami - niespodziankami. Spotkania uatrakcyjnią konkursy z nagrodami oraz degustacja markowych win, przygotowana wspólnie z firmą Grand Cru.

Pierwsze seminarium odbędzie się 7 lutego br. w Warszawie. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronach internetowych producenta. Liczba miejsc jest ograniczona.

© dobreprogramy
s