r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Podcast Radio Music - CastBox 5.4.3-170717026.ra152466

Strona główna Android Multimedia Radia internetowe

Podcast Radio Music – CastBox jest aplikacją do internetowego radia, zawierającą ponad 70 tysięcy darmowych stacji radiowych, grających praktycznie wszystkie rodzaje muzyki, z ponad 30 krajów, w tym Polski. Znajdziemy tu także ogromną (już ponad 340 tys. pozycji) bazę podcastów i wideocastów z różnych dziedzin, także w języku polskim.

Galeria programu

Aplikacja pozwala na pobieranie plików mp3 bez ograniczeń, kontrolę odtwarzania nie tylko w aplikacji, ale też przez ekran blokady i panel powiadomień i daje możliwość przekierowania dźwięku na gniazdo słuchawkowe lub Bluetooth.

Łatwo możemy odtwarzane media udostępnić znajomym, stworzyć własne playlisty, a także przenosić biblioteki podcastów między aplikacjami dzięki mechanizmowi importu i eksportu plików OPML. Do dyspozycji mamy też kontrolę czasu pracy, pozwalającą uśpić aplikację po określonym czasie – doskonałe dla tych, którzy lubią słuchać sobie czegoś do snu.

Program oferuje eleganckie jasne i ciemne motywy, działa wyjątkowo szybko i stabilnie, zużywając mało pamięci – nic więc dziwnego, że otrzymał w sklepie Play wyróżnienie Best of 2016.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.