Podcast Radio Music - CastBox Podcast Radio Music - CastBox 6.8.0-201112063.r61abafa

Strona główna Android Multimedia Radia internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Podcast Radio Music – CastBox jest aplikacją do internetowego radia, zawierającą ponad 70 tysięcy darmowych stacji radiowych, grających praktycznie wszystkie rodzaje muzyki, z ponad 30 krajów, w tym Polski. Znajdziemy tu także ogromną (już ponad 340 tys. pozycji) bazę podcastów i wideocastów z różnych dziedzin, także w języku polskim.

Aplikacja pozwala na pobieranie plików mp3 bez ograniczeń, kontrolę odtwarzania nie tylko w aplikacji, ale też przez ekran blokady i panel powiadomień i daje możliwość przekierowania dźwięku na gniazdo słuchawkowe lub Bluetooth.

Łatwo możemy odtwarzane media udostępnić znajomym, stworzyć własne playlisty, a także przenosić biblioteki podcastów między aplikacjami dzięki mechanizmowi importu i eksportu plików OPML. Do dyspozycji mamy też kontrolę czasu pracy, pozwalającą uśpić aplikację po określonym czasie – doskonałe dla tych, którzy lubią słuchać sobie czegoś do snu.

Program oferuje eleganckie jasne i ciemne motywy, działa wyjątkowo szybko i stabilnie, zużywając mało pamięci – nic więc dziwnego, że otrzymał w sklepie Play wyróżnienie Best of 2016.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!