Podium Free Podium Free 3.2.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Podium Free to bezpłatna wersja popularnego oprogramowania DAW (Digital Audio Workstation) przeznaczonego do nagrywania, modyfikowania i odtwarzania dźwięku cyfrowego na komputerze.

Korzystając z tego programu możemy tworzyć lub edytować dowolny dźwięk lub muzykę w systemie operacyjnym. Obsługuje on technologię ASIO oraz posiada stylowy i w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika, którego możemy dodatkowo w prosty sposób modyfikować, włączając i wyłączając narzędzia pracy, a także zmieniając jego motyw graficzny.

Podium Free został wyposażony w nowoczesny mikser, wbudowany edytor dźwięku oraz moduł obsługujący wtyczki VST, które w znacznym stopniu wspomagają komponowanie i edycję dźwięku lub dowolnej muzyki. Oprócz tego narzędzie charakteryzuje się hierarchicznym układem poszczególnych torów audio, niezbędnych podczas modyfikowania i odsłuchiwania fragmentów dźwięku oraz muzyki.

Program Podium Free posiada też nieograniczoną ilość ścieżek audio, znajdziemy w nim także wbudowany odtwarzacz do podglądu edytowanego dźwięku. W porównaniu do wersji komercyjnej, aplikacja posiada spore ograniczenia uniemożliwiające korzystanie z 64-bitowego miksera, funkcji rewire oraz zaawansowanych pluginów. Oprócz tego spowolniono przetwarzanie wtyczek, a także ustawienia interfejsu midi zostały mocno ograniczono do jednego wyjścia/wejścia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Czytelny-Nie ograniczona ilosc sciezek-Funkcja bounce(zamraza sciezke midi i zamienia na Wave,dzieki temu obniza zasoby cpu)-Obsluguje midi
Malo popularny-Malo tutoriali-Nie rozwijany dalej
ocena użytkownika
10.08.2016 09:13 • Recenzja do wersji 3.2.1

Siedze w DAWach od 1997 jeszcze od czasow Cubase 3 na atari.
Ciagle przesiadalem sie miedzy Pro Tools,Cubase,Fruity Loops,Ableton czy Reaper az po Studio One.
Ostatecznie korzystam z trzechdarmowych DAW :Podium Free,LMMS,Tracktion T5.
Do tego darmowe vst co jest w sieci cala kopalnia ,polecam vst4free.com
Dlaczego? bo darmowy daw jest dla mnie wystarczajacy w zupelnosci i nie mam problemow z kompem wrescie.
Od tych lewych kluczy licencyjnych w dawach i wtyczkach VST,co sie co chwile wysypywaly i mieszaly w systemie