r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Podlasie online...

Strona główna Aktualności

Jak podaje PAP do końca roku w każdej podlaskiej gminie będzie punkt z kilkoma komputerami i bezprzewodowym, powszechnym dostępem od Internetu. Ma to poprawić dostępność Internetu w województwie uznawanym za jedno z biedniejszych w kraju. Program ten nosi sympatyczną nazwę "Ikonka". Cały potrzebny sprzęt dostarczą sponsorzy, zaś całości patronuje Ministerstwo Nauki i Informatyzacji. Koszty użytkowania Internetu pokryją samorządy.

To pierwszy taki projekt w kraju, ale jak deklarują przedstawiciele Ministerstwa - jeszcze w tym tygodniu kolejne samorządy otrzymają listy z informacją na temat akcji, a następnie same podejmą decyzję, czy chcą w tym programie wziąć udział. Jednak na razie gminy muszą liczyć na sponsorów, lub same wygospodarować na ten cel pieniądze, gdyż Ministerstwo Nauki i Informatyzacji nie przewidziało w tego rocznym budżecie pieniędzy na ten cel.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.