r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Podsumowanie i fotorelacja z HotZlotu 2008

Strona główna Aktualności

W dniach 5-7 września w malowniczo położonej Jastrzębiej Górze odbył się HotZlot 2008 - drugie spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, a po raz pierwszy także TechIT i Gamikaze. Było to jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy integracyjnej z konferencją techniczną. W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 200 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem połączonym z przygotowaną przez nas oficjalną fotorelacją. Uczestników Zlotu zachęcamy, by spróbowali odnaleźć się na ponad 150 zdjęciach, które zostały starannie wyselekcjonowane spośród tysięcy fotografii :-) Staraliśmy się, by chociaż w niewielkiej części oddawały one unikalny klimat towarzyszący całej imprezie.

Chcielibyśmy jeszcze raz gorąco podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie i aktywne uczestnictwo w Zlocie. Podziękowania kierujemy także do partnerów, bez których z całą pewnością nie bylibyśmy w stanie zorganizować tej imprezy. Specjalne podziękowania pragniemy przekazać dla Łukasza Kosuniaka z Microsoftu i Adama Rzepkowskiego z Vobisu za szczególne wsparcie w organizacji całego przedsięwzięcia.

Przy okazji opublikowania fotorelacji pragniemy poinformować o rozstrzygnięciu konkursu firmy Wacom na najlepszą pracę wykonaną podczas Zlotu przy użyciu tabletu. Za najlepszą pracę uznaliśmy rysunek grzecha - powędruje do niego tablet Bamboo Fun. Ponadto wylosowaliśmy dwa tablety: Bamboo i Bamboo One wśród wszystkich uczestników Zlotu. Szczęście dopisało userom: Mariuce00 i Grzegorz. Gratulujemy!

W najbliższych dniach ogłosimy także szczegóły zapowiadanych podczas Zlotu konkursów w których do wygrania będą dwa laptopy :-) Udział w nich będą mogli wziąć wszyscy czytelnicy vortalu. Pracujemy także nad wideorelacją z imprezy.

Zapraszamy do podsumowania i fotorelacji z HotZlotu 2008!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.