r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Poszukujecie prostych i wygodnych narzędzi, z pomocą których poprawicie jakość swoich zdjęć z wakacji? Chcielibyście sprawnie uporządkować dane na swoim komputerze? Jeśli tak, sprawdźcie pozycje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Jedną z najciekawszych naszym zdaniem pozycji wśród nowości w tym tygodniu jest skaner antywirusowy 9-lab Removal Tool, służący do zwalczania wirusów i różnego rodzaju szkodliwych komponentów na zainfekowanych komputerach z systemem operacyjnym Windows. Obejmuje ono swoim działaniem nie tyle zawartość dysku twardego, co również pamięć operacyjną, składniki autostartu oraz rejestr systemowy. Narzędzie potrafi skutecznie identyfikować i usuwać z zainfekowanego komputera takie szkodniki jak wirusy, rootkity, malware, komponenty szpiegujące (spyware) i wiele innych rodzajów szkodliwego oprogramowania. Wykorzystywane ono może być jako uzupełnienie standardowych programów zabezpieczających, nie kolidując z nimi oraz zapewniając ochronę przed nowymi typami zagrożeń. Co istotne, 9-lab Removal Tool pozwala usuwać tradycyjne szkodniki ulokowane na dysku twardym, jak również inne zagrożenia często ukryte i rezydujące w rejestrze systemowym czy też pamięci operacyjnej.

Na tym jednak nowości się nie kończą. Wśród debiutujących na łamach portalu aplikacji znajdziemy także niewielką i szybką przeglądarkę graficzną Phototheca, bardzo proste narzędzie Startup Sentinel do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem Windows, program EagleGet, usprawniający pobieranie plików z Internetu, aplikację Lossless Audio Checker do sprawdzania plików audio w formatach bezstratnych WAV/FLAC oraz narzędzie Posteriza do tworzenia wydruków wielkoformatowych z wykorzystaniem standardowych drukarek. Dział oprogramowania graficznego wzbogacił się o rozszerzenia Topaz Adjust, Topaz Clarity, Topaz InFocus i Topaz DeNoise, które zintegrować można z wieloma popularnymi programami graficznymi. Swoją uwagę warto również zwrócić na edytor ścieżek audio AVS Audio Editor, narzędzie do edycji i montażu materiałów wideo AVS Video ReMaker oraz niewielkie aplikacje, VJC, umożliwiającą zmniejszanie rozmiaru obrazów JPEG bez znaczącej utraty ich jakości i LeoMoon Files2Folders do tworzenia folderów na podstawie plików zgromadzonych we wskazanej lokalizacji.

r   e   k   l   a   m   a

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.