reklama

Podwójny konkurs Windows Live na półmetku

Strona główna Aktualności

O autorze

Jesteśmy właśnie dokładnie w połowie podwójnego konkursu vortalu dobreprogramy i Windows Live, który ogłosiliśmy pod koniec września. Przypominamy więc, że został jeszcze miesiąc na nadsyłanie zgłoszeń. Mamy też niespodziankę dla wszystkich uczestników - rozszerzamy pulę nagród!

Przypomnijmy, że konkurs jest podzielony na dwa zadania, w których można brać udział oddzielnie lub łącznie. Pierwsze zadanie polega na zaprojektowaniu i prowadzeniu własnej witryny ("przestrzeni") w udostępnianej bezpłatnie przez Microsoft usłudze Windows Live Spaces. Po zakończeniu konkursu ocenimy i nagrodzimy najlepsze, najbardziej wyróżniające się i najaktywniejsze witryny. Drugie zadanie polega na stworzeniu najciekawszej, najlepiej dopasowanej i najbardziej innowacyjnej pracy w programie Photosynth - bezpłatnej aplikacji webowej Microsoft Live Labs do generowania wirtualnych scen na podstawie nadesłanych zdjęć.

Nagrody główne to dwa komputery typu Tablet PC HP Pavilion tx2550ew - nowoczesne i lekkie, a przy tym wydajne urządzenia zbudowane w oparciu o najnowszy, energooszczędny zestaw układów AMD o nazwie kodowej Puma, z 12,1" calową dotykową matrycą, dwurdzeniowym procesorem AMD Turion X2 Ultra Dual-Core ZM-80 2,10 GHz, 4 GB pamięci RAM, dyskiem twardym 320 GB, kartą graficzną ATI Mobility Radeon HD 3200, nagrywarką DVD i systemem Windows Vista Home Premium. Dla wszystkich uczestników z pierwszej dziesiątki w obu zadaniach dołączymy także bezcenną firmową koszulkę vortalu dobreprogramy :-)

Dodatkowo rozszerzamy pulę nagród o wartościowy sprzęt, który przyda się każdemu, zwłaszcza "nałogowemu" użytkownikowi komputera - ergonomiczne klawiatury Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 zaprojektowane specjalnie dla tych, którzy przy klawiaturze spędzają naprawdę długie godziny. Przygotowaliśmy po 10 takich klawiatur dla uczestników obu konkursów. To jednak jeszcze nie koniec! Ponieważ pierwsze zadanie, stworzenie przestrzeni w Windows Live Spaces, jest nastawione na budowanie społeczności, zaproponujemy autorom trzech najlepszych przestrzeni bezpłatną kampanię reklamową na łamach naszego vortalu, by ich praca mogła być dostrzeżona przez naprawdę sporą grupę ponad czterech milionów użytkowników ;-)

Mamy nadzieję, że rozszerzona pula nagród jeszcze bardziej zmotywuje Was do uczestnictwa w konkursie - naprawdę warto, a wygrać może każdy! :-) Zgłoszenia można nadsyłać do 22 listopada. Szczegóły wraz z szerszym opisem nagród można znaleźć na stronie konkursowej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama