r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Podziel się swoimi propozycjami zmian w Windows Live

Strona główna Aktualności

Microsoft zachęca do przesyłania sugestii usprawnień w usługach Windows Live - uruchomiono publicznie dostępny adres mailowy, na który użytownicy mogą zgłaszać swoje pomysły.

Często jest tak, że pewne rzeczy w działaniu danych aplikacji są denerwujące albo mogłyby być lepiej przemyślane. Jeśli nikt nie zwróci na to uwagi, istnieje spore prawdopodobieństwo, że tak już pozostanie. Powstaje jednak problem, do kogo zwrócić się z tą sprawą? Microsoft w przypadku usług z rodziny Windows Live ma odpowiedź - wystarczy napisać na adres livewish@microsoft.com. Opisy problemów powinny być tworzone w języku angielskim.

Oczywiście podobnych maili zapewne nadejdzie wiele i Microsoft zwraca uwagę, że nie ma żadnej gwarancji rozwiązania problemu czy nawet jakiejkolwiek odpowiedzi. Niemniej firma obiecuje, że głosy użytkowników zostaną uwzględnione przy projektowaniu aktualizacji i przyszłych wersji narzędzi i usług rodziny Windows Live.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.