Poedit Poedit 2.2.4

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Poedit to narzędzie, które oferuje możliwość tłumaczenia aplikacji oraz wielu innych, rozmaitych projektów.

Mamy tutaj do czynienia z rozbudowanym edytorem tłumaczeń wyposażonym w minimalny, a jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika, którego główne okno zostało podzielone na dwie zasadnicze kolumny (tekst źródłowy i tłumaczenie). Poedit nie posiada zbędnych dodatków, co sprawia, że możemy w całości skupić się na pracy bez konieczności przeklikiwania się przez wiele ekranów.

Poedit umożliwia łatwe i szybkie zarządzanie plikami i szablonami, a także oferuje dostęp do wielu skrótów klawiaturowych, dzięki czemu możemy wykonywać szybciej poszczególne działania. Użytkownik ma również do dyspozycji specjalne ustawienia, w których zdefiniuje podstawowe informacje o danym projekcie, określi nazwę zespołu, adres e-mail, słowa kluczowe i nie tylko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!