r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pogadaj na poczcie

Strona główna Aktualności

Gmail, popularny system kont pocztowych został znów rozbudowany. Niedawno informowaliśmy o nowych funkcjach w interfejsie i wprowadzeniu wersji na telefony komórkowe, teraz postanowiono połączyć pocztę z komunikatorem Google Talk, korzystającym z technologii Jabber i umożliwiającym rozmowy tekstowe i głosowe.

Połączenie tych dwóch usług pozwoli na łatwe korzystanie z komunikatora na wielu komputerach, bez konieczności instalacji dodatkowego programu, a także przechowywanie historii rozmów na serwerach Google. Dodatkowo, połączone zostaną listy kontaktów obu usług, a statusy naszych znajomych będą wyświetlane na stronie poczty.

Nowe funkcje są właśnie stopniowo wdrażane, jak na razie dostępna jest tylko funkcja przechowywania historii rozmów. Całość na razie dostępna będzie tylko dla użytkowników korzystających z wersji anglojęzycznej - pozycja English (US) w ustawieniach poczty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.