reklama

Pogo Pug na weekend, czyli mops na patyku. Bez obaw, krzywda mu się nie dzieje

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Pogo Pug – platformową zręcznościówkę opowiadającą historię pewnego mopsa chcącego spróbować swych sił w poruszaniu się na drążku pogo. Główny nacisk skierowany został tu na zręczność odsuwając na dalszy plan klasyczne dla tego gatunku zapadnie, windy czy inne teleportery.

Podstawą rozgrywki i zarazem główną atrakcją w całej zabawie jest umiejętne sterowanie skoczkiem pogo. Ważny jest kąt nachylenia odbicia oraz jego siła. Pewnym utrudnieniem dla gracza jest opóźnienie następujące w trakcie kierowania urządzeniem, trzeba je uwzględniać za każdym razem, zwłaszcza przy bardziej precyzyjnych akrobacjach.

Nie zabraknie także innych przeszkadzajek utrudniających szybkie dotarcie do wyjścia z planszy. Urozmaiceniem dla ciągłego odbijania się i przeskakiwania są zręcznościowe zadania, których wykonanie dodaje do pogo kija specjalne turbo, dzięki czemu możliwe staje się dotarcie do kolejnych etapów gry.

Wraz z trwaniem rozgrywki poziom trudności oczywiście wzrasta, wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a w każdym kolejnym układzie czekają coraz bardziej karkołomne zadania.

Projekt cechuje się oszczędną, ale robiącą dobre wrażenie oprawą audiowizualną, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa nastraja optymistycznie przypominając jednocześnie jakiś przebój z radia… ;-). Na pewno warto zagrać.

Grę Pogo Pug można pobrać w dziale:

Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama