Pogoda MSN 3.0.3.340

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki niewielkiej aplikacji Pogoda MSN, użytkownicy urządzeń z systemem Windows Phone mogą szybko sprawdzić aktualną i przewidywaną na najbliższy czas pogodę. Dotyczy to zarówno ich aktualnej lokalizacji, jak i wybranych w wyszukiwarce miejsc. Obsługę aplikacji ułatwia wygodny i czytelny interfejs, a także animowane kafelki do umieszczenia na ekranie głównym.

Aplikacja została stworzona przez firmę Microsoft, najprawdopodobniej właśnie po to, aby dać użytkownikom lepsze wrażenia z użytkowania niż w dostępnej wcześniej aplikacji Weather. Dzięki niej, użytkownik może szybko zorientować się w warunkach pogodowych. Domyślnie wykorzystywana jest aktualna lokalizacja użytkownika w oparciu o system GPS, sieci komórkowe oraz Wi-Fi, jednak w każdej chwili może on to zablokować. Główny ekran daje dostęp do ulubionych lokalizacji, które są dodawane w ramach prostej wyszukiwarki z podpowiedziami. Poszczególne miasta mogą być przeglądane zupełnie osobno, jak i przypisane do ekranu głównego jako animowane kafelki z danymi aktualnymi i na najbliższe godziny. Aplikacja informuje o temperaturze aktualnej, maksymalnej i minimalnej danego dnia, zachmurzeniu, kierunku i szybkości wiatru, a także widoczności. Dostępne są także informacje o ciśnieniu atmosferycznym.

Pozostałe zakładki pozwalają na sprawdzenie pogody na najbliższe godziny, a także nadchodzące 10 dni. Dostępne są także regionalne oraz krajowe mapy pogodowe, które w animowany sposób przedstawiają informacje o temperaturze i opadach. Aplikacja Pogoda MSN jest udostępniana za darmo, nie zawiera również żądnych reklam, a interfejs jest w pełni spolszczony.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy ekran podglądu dla Lumii pozwala na wyświetlanie informacji pogodowych

36
06.10.2014  •  Łukasz Tkacz

Użytkownicy telefonów Nokia Lumia z Windows Phone 8 na pokładzie mają powody do radości. Microsoft opublikował aktualizację aplikacji do obsługi tzw. ekranu podglądu, który jest wyświetlany np. w momencie, gdy nasza ręka znajdzie się nad telefonem. Funkcja, jaka pierwotnie pojawiła się w legendarnej już Nokii N9 jest cały czas rozbudowywana o nowe opcje: obecnie możemy nie tylko sterować jej zachowaniem, ale również decydować o danych z innych aplikacji, jakie będą wyświetlane. Ostatnia aktualizacja dla obsługi ekranu podglądu wprowadza całkiem przydatną funkcję, dzięki której możemy w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji