Pogoda Yahoo Pogoda Yahoo

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Yahoo Weather to bez wątpienia jedna z najładniejszych, jeżeli nie najładniejsza pogodynka mobilna. Wprawdzie nie to w tego typu programach jest najważniejsze, ale dobrze przemyślany interfejs, znacznie podnosi komfort korzystania z aplikacji.

Przygodę z Yahoo Weather rozpoczynamy od wybrania naszej lokalizacji. Możemy tego dokonać poprzez gps, bądź też wybrać ręcznie z listy. Od te pory, główny ekran będzie zajmowało zdjęcie z naszej lokalizacji oraz podstawowe dane pogodowe. Gestem w lewo i prawo zmieniamy miasta, a od dołu wysuwamy bardziej szczegółowe informacje. Towarzyszą im miłe dla oka animacje.

Z prawej u góry skrywa się menu. Z jego poziomu możemy zarządzać lokacjami, pobrać inne aplikacji Yahoo oraz dostać się do skromnych ustawień. O wiele lepiej prezentują się widgety. Jest ich kilka, dodatkowo możemy je edytować. Prognoza pogody to temat bardzo subiektywny. Testy dla Warszawy dały wynik zadowalający i dobrą sprawdzalność. Niestety z poziomu aplikacji nie widać informacji o dostawy danych pogodowych. Yahoo Weather dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!