Pogromcy Pogromcy

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Pogromcy to darmowy RPG osadzony w świecie fantasy, kierowany do każdego zainteresowanego tym gatunkiem gracza niezależnie od wieku. Tytuł udostępniony został w formie webowej, co umożliwia zabawę bez konieczności instalacji, bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Pogromcy bez wątpienia określić można klasykiem gatunku. Tytuł zamiast wielu wodotrysków, dopracowanej grafiki trójwymiarowej oferuje prosty interfejs, w którym interakcja z użytkownikiem odbywa się poprzez polecenia w języku polskim okraszone niewielką ilością prostych grafik. Tuż na początku gry oferowany jest prosty samouczek wprowadzający do zabawy.

Jak już zostało wspomniane akcja gry toczy się w uniwersum fanatsy. Gracz wciela się w wirtualną postać, z którą przemierza dostępny świat i wykonuje przygotowane przez twórców zadania. A tych oczywiście nie brakuje. Wśród sporej ilości misji fabularnych duża część sprowadzała się będzie do stoczenia walk. Tutaj przyda się doświadczenie naszej postaci oraz ekwipunek zwiększający szansę na zwycięstwo w bitwie. Pogromcy umożliwiają również dobywanie różnych osiągnięć, tytułów oraz pucharów.

Kluczowe cechy gry:

  • klasyczny RPG w świecie fantasy
  • wiele misji fabularnych do wykonania
  • system rozwoju postaci
  • za darmo i w przeglądarce internetowej

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!