r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poing! 1.01b

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe

Żeby z bardzo klasycznego pomysłu wykrzesać coś więcej, czasami nie trzeba go wcale stawiać na głowie, a wystarczy tylko przekręcić. Doskonale udowadnia to bezpłatna gra zręcznościowa Poing! Mamy tu do czynienia z paletką odbijającą piłeczkę, ale nie z dołu do góry, lecz z lewej strony do prawej. Na tym oczywiście nie koniec udziwnień, które czynią z tej propozycji zabawę prawdziwie nieprzewidywalną. Im dalej, tym ciekawiej.

Galeria programu

Nie chodzi tutaj już także nawet o zbicie wszystkich cegiełek. Trzeba tyle razy uderzyć postawioną za nimi prawą ścianę, by ta się rozprysła, a piłka przeleciała poziom wyżej. Co ważne, kiedy piłka wyleci nam z lewej, cofa nas o etap i jest jeszcze szansa na jej odratowanie. W zależności od wybranego zestawu układów, bowiem tych dostajemy kilkanaście, pozorna strata piłeczki zabrać nas może jednak do innych poziomów.

Nie zabrakło mocy specjalnych, wypadających z cegiełek, w tym poszerzania paletki, pola siłowego za nią czy rozszczepiania piłki. Same barwne bloczki mają zaskakujące właściwości. Robią za przełączniki, potrafią generować po uderzeniu kilka innych, a te ciężkie po stuknięciu ledwie lekko przepchniecie dalej. Gdyby komuś nie wystarczyła masa układów dostępnych w różnych paczkach, gra ma wbudowany edytor etapów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.