r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokaż światu Polskę z CNN dzięki iReport

Strona główna Aktualności

i-List to seria programów stacji CNN, w ramach której co miesiąc prezentowane są różne kraje - w zeszłym miesiącu swoje pięć minut miała Macedonia, dzisiaj rusza trzytygodniowy cykl poświęcony Polsce. Ideą programów i-List jest pokazanie krajów z perspektywy szczególnych miejsc i zjawisk - gospodarczych, kulturowych, społecznych czy rozrywkowych - które są unikalne i mają potencjał, by zainteresować i zmienić świat.

W programie prowadzonym przez Fionuallę Sweeney znajdą się między innymi wywiady na żywo z Polakami oraz reportaże z kraju przygotowane przez Freda Pleitgena. Niezwykle ważną częścią programów i-List są również treści dostarczane przez widzów za pomocą platformy CNN iReport.

CNN zwróciło się z prośbą do wszystkich, którzy chcieliby pokazać swój kraj od jak najlepszej strony, by poprzez iReport nadsyłali zdjęcia oraz nagrania wideo z tym, co uważają za w Polsce za wyjątkowe. Najlepsze materiały zostaną wykorzystane w programie i zostaną wyemitowane na antenie CNN. Jest to zatem wyjątkowo unikalna możliwość, by przy pomocy najnowszych technologii pokazać światu Polskę z jak najlepszej oraz - co chyba najważniejsze - jak najciekawszej i najbardziej intrygującej strony. Materiały należy podsyłać do 4 lipca, natomiast wytyczne dotyczące najlepszej treści znaleźć można na stronie CNN dla społeczności.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.