r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokaż zdjęcia na telewizorze. Adobe Lightroom działa na Apple TV

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Adobe Lightroom to już nie tylko program do wywoływania zdjęć przed retuszem w Photoshopie. Dzięki aplikacjom mobilnym jest to narzędzie dla każdego, a najnowszy członek rodziny pozwoli cieszyć się zdjęciami w salonie… o ile stoi tam Apple TV czwartej generacji.

Adobe udostępnił właśnie aplikację Lightroom dla Apple TV. Można z niej skorzystać z subskrypcją Creative Cloud i uzyskać dostęp do zdjęć synchronizowanych z Lightroomem na komputerze i urządzeniach mobilnych. Na telewizorze przystawka pokaże oczywiście najnowszą wersję zdjęcia ze wszystkimi poprawkami wprowadzonymi w Lightroomie na innych urządzeniach.

Celem tego posunięcia jest zapewnienie jak najlepszej jakości oglądanym zdjęciom, bez względu na to, gdzie są wyświetlane. Dzięki Apple TV można pokazywać galerie na dużym ekranie w salonie. Aplikacja będzie wyświetlać zdjęcia w postaci eleganckiego pokazu slajdów, który w każdej chwili można zatrzymać, by powiększyć wybrane zdjęcie. Nawigacja została przystosowana do pilota firmy Apple i zapowiada się bardzo wygodnie.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikację znajdziecie już w sklepie Apple TV, a z naszej bazy programów możecie pobrać współpracujące z nią wersje Lightrooma dla Windowsa, OS X, Androida i iOS-a. Warto przypomnieć, że w aplikacjach mobilnych można korzystać z edytora zdjęć bez płatnego abonamentu Creative Cloud – wystarczy założyć konto.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.