r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poke Radar for Pokemon GO 1.5

Strona główna iOS Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

Poke Radar to aplikacja dla grających w Pokemon GO, która ułatwia znalezienie Pokemonów. Aplikacja zbiera informacje na temat tego, gdzie znajdują się jakie Pokemony, od graczy i na tej podstawie pokazuje na mapie prawdopodobne siedliska konkretnych gatunków. Wyniki można filtrować, można też wyszukiwać nazwy miast i oglądać ich mapy.

Poke Radar dostarcza dane, które dostarczyli użytkownicy aplikacji. By pomóc innym, po spotkaniu Pokemona należy oznaczyć gatunek, a lokalizacja zostanie zapisana na podstawie wskazań GPS-u. Zgłoszenia są anonimowe – wymagają podania nazwy trenera, ale można wpisać dowolny tekst w to pole. Inni użytkownicy mogą oceniać wskazówki.

r   e   k   l   a   m   a

Zgłoszenia wszystkich użytkowników będą widoczne na mapie. Do każdego z nich przypisana została ikonka Pokemona, można też od razu wyznaczyć trasę do tego miejsca (dostawcą map jest TomTom). Każdy może też przejrzeć swoje zgłoszenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

5. Jak zdobywać wyposażenie? Gdzie są Pokestopy?

0
ROZRYWKA 14.07.2016 | Anna Rymsza

Przedmioty potrzebne w grze zdobędziesz awansując na kolejne poziomy, ale podstawowym ich źródłem są pokestopy. Na mapie są oznaczone niebieskimi wieżami, które rozkładają się, gdy dojdziesz dostatecznie blisko. Pokestopy zostały umieszczone dość równomiernie. Należy ich szukać przy muralach, rzeźbach i zabytkach. Warto iść do centrum miasta, bo tam na pewno sporo się dzieje. Cel pomoże wybrać mapa do gry Ingress, po której Pokemon GO odziedziczył punkty. By uzyskać dostęp do mapy trzeba pobrać Ingress (Android, iOS) i założyć konto, a następnie zalogować się tymi samymi danymi na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
pokemon hunter   1 #1 20.08.2016 00:36

Jeśli potrzebujecie dodatków do PokemonGO to sprawdźcie koniecznie stronkę http://pokemongopobierz.pl

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.