PokeNurse 2.3.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PokeNurse to niewielka aplikacja stworzona z myślą o graczach Pokemon GO. Umożliwia ona z poziomu komputera wygodne przeglądanie i zarządzanie zbiorem naszych pokemonów.

Program w pierwszej kolejności oferuje nam możliwość oglądania wszystkich pokemonów, które udało nam się schwytać w trakcie gry. Użytkownik może sortować swój katalog względem m.in. numeru w Pokedeksie, nazwy, a także wartości CP oraz IV. Z poziomu programu możemy także tworzyć listy ulubionych pokemonów.

PokeNurse wyposażony został w funkcje, które pozwalają na ewolucję i transfer wybranych pokemonów, a także ich powerup'owanie. Aplikacja daje dostęp do wielu niedostępnych w oficjalnej grze szczegółów na temat posiadanych pokemonów (chociażby wartości IV), a także dysponuje przydatnym systemem zmiany ich nazwy. Z jego pomocą automatycznie dodamy do nazwy dane o np. IV, HP itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!