Pokemon 3D 0.57.1

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pokemon 3D to prosta gra przygodowa inspirowana popularnym japońskim filmem animowanym oraz grą sandboksową Minecraft. Udostępniona ona została bezpłatnie dla użytkowników Windowsa w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji.

Jak wygląda rozgrywka?

Zabawa z Pokémon 3D nie odbiega znacząco od innych gier z pokemonami w roli głównej. Czerpie ona garściami z wersji Pokémon Gold i Silver. W trakcie rozgrywki gracz wciela się w głównego bohatera, trenera pokemonów, którego głównym zadaniem jest łapanie nowych stworków oraz walka z tymi, które staną nam na drodze. To jednak nie wszystko. Zabawa obejmuje również potyczki z innymi trenerami oraz zwiedzanie wirtualnego świata pokemonów.

Kilka trybów rozgrywki

Pokemon 3D daje możliwość zabawy w pojedynkę w trybie fabularnym. Ponadto gra dysponuje trybem gry za pośrednictwem internetu oraz trybem kooperacyjnym.

Kluczowe cechy Pokemon 3D:

  • darmowa gra z pokemonami w roli głównej
  • tryb przygodowy
  • wirtualny świat 3D inspirowany Minecraftem
  • możliwość zabawy wieloosobowej

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!