r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokemon Go na Apple Watch #iPhone7

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Na wstępie Apple chwali się wynikami osiągniętymi przez pierwszego Watcha. Inteligentny zegarek Apple, podobnie jak iPhone, pokonał konkurencję i stał się najlepiej sprzedającym się smartwatchem na rynku. Mało tego, według własnych danych, Apple jest drugim miejscu wśród producentów zwykłych zegarków, pod uwagę zostały wzięte przychody.

Liczba użytkowników Pokemon GO spada, gra największy sukces ma prawdopodobnie za sobą, ale czy na pewno? Za Pokemony zabrało się Apple, dowiedzieliśmy się że Kieszonkowe Potwory trafią na Apple Watcha. Aplikacja zaczęła współpracować z zegarkiem Apple, nie będziemy musieli biegać po mieście z cały czas wyciągniętym iPhonem. Niestety, nadal będzie on musiał znajdować się bliska zegarka.

Wspomniano o nowościach w oprogramowaniu, zadowolone powinny być osoby starsze i te mające problemy z sercem. Nowa funkcja pozwoli na szybkie połączenie z numerem alarmowym. Apple wyraźnie stawia na możliwości zbierania danych o organizmie, które użytkownik będzie mógł wykorzystać do polepszenia swojego zdrowia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.