Pokemon Insurgence Pokemon Insurgence 1.2.3

Strona główna Mac Gry Przygodowe
Pobierz program

Pokemon Insurgence to fanowska gra stworzona przy użyciu nieistniejącej już usługi Pokemon Essentials wyłączonej w 2018 roku przez firmę Nintendo.

Na potrzeby Pokemon Insurgence miłośnicy Pokemonów opracowali zupełnie nowy wątek fabularny, niedostępną wcześniej lokację do eksploracji (Torren), pełnoprawny system walki, niestandardowe ewolucje tytułowych stworków oraz możliwość handlu za pośrednictwem internetu.

Całość skonstruowano w taki sposób, by była przystępna zarówno do weteranów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Pokemonami. Do dyspozycji oddano bowiem trzy różne poziomy trudności.

Pokemon Insurgence oferuje nieskomplikowaną, dwuwymiarową oprawę graficzną. W trakcie zabawy nie tylko zwiedzamy świat, ale także rozmawiamy z napotkanymi postaciami, kolekcjonujemy stworki (można złapać aż 722 oryginalne Pokemony od 1 do 6 generacji) i bierzemy udział w starciach z wrogami. Ponadto musimy także ulepszać swoją tajną bazę.

Pokemon Insurgence zawiera sporo trybów zabawy, takich jak np. Nuzlocke Mode czy Randomizer. Gracze mogą spróbować swoich sił w standardowej rozgrywce oraz licznych wyzwaniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!