Pokemon Masters Pokemon Masters 2.7.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pokémon Masters to kolejna gra w świecie Pokemonów, która znacząco różni się od tego, co zaproponowała nam firma Niantic w Pokemon GO! Produkcja studia DeNA oferuje bowiem możliwość wzięcia udziału w starciach „trzech na trzech”.

Jak wygląda rozgrywka?

Wspomniane bitwy z udziałem maksymalnie sześciu graczy stanowią esencję rozgrywki w Pokémon Masters. Gracze trafiają na wyspę Pasio, gdzie wezmą udział w turnieju Pokémon Masters League, dołączając do trenerów, którzy będą wystawiać do walki swoje najlepsze Pokemony. Oznacza to, że całość skupia się na zabawie w trybie multiplayer, to dodatkowo oferuje zarówno tryb rywalizacji, jak i współpracy.

Pokémon Masters oferuje nieskomplikowaną mechanikę, dzięki czemu grą mogą zainteresować się także mniej doświadczeniu użytkownicy smartfonów i tabletów. Zabawa skupia się na walkach, podczas których wybieramy posiadane przez siebie Pokemony w taki sposób, by zadać jak największe obrażenia stworkom z drużyny przeciwnej.

Free-to-play

Warto dodać, że Pokémon Masters to gra darmowa. W trakcie rozgrywki na ekranie pojawią się jednak reklamy. Ponadto otrzymamy możliwość kupowania rozmaitych dodatków za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa gra w świecie Pokemonów
  • zabawa oferująca tryb rywalizacji i współpracy
  • bitwy „trzech na trzech”
  • wiele rodzajów stworków do odblokowania
  • proste zasady rozgrywki

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!