r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokemon Trading Card Game Online

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Karcianka Pokemon Trading Card Game Online daje szansę, by spróbować swoich sił, odkryć wszelkie nowości i powrócić do świata Pokemon. Do gry na bieżąco wprowadzane są najnowsze edycje kart, a wszelkie formy rywalizacji pokrywają się z tymi, które mają miejsce w realnym świecie, zatem zaznajamiając się z PTCGO, można w łatwy sposób zorientować się, jaka meta oraz jakie taktyki są aktualnie grane.

Galeria programu

Wszystkie karty występujące w wersji online występują również w realnym świecie, dlatego wielu profesjonalnych graczy wykorzystuje PTCGO do testowania swoich nowych deck'ów (talii) przed ważnymi turniejami, jak np. Pokémon World Championships. Jest to dobra opcja choćby dlatego, że sama gra jest free–to–play i w przeciwieństwie do realnych kart, za te w grze online nie musimy wydawać prawdziwej gotówki. Po stworzeniu konta, mamy możliwość kreacji naszego avatara, wybierając mu płeć i podstawowe cechy wyglądu.

Sama rozgrywka nie różni się od tej, którą większość kojarzy z dziecięcych lat. Używamy kart pokemonów oraz Energii do zadawania obrażeń, a także kart Trainerów przydatnych do specjalnych zagrywek umożliwiających wyjście zwycięsko nawet z pozornie przegranej pozycji.

Pokonując pokemona przeciwnika zyskujemy kartę/karty nagród, a gdy zdobędziemy je wszystkie lub gdy przeciwnikowi zabraknie kart do ciągnięcia, zwyciężamy. W grze występuje samouczek, który łatwo i szybko wprowadzi w temat nawet osoby które nigdy nie miały styczności z karcianką Pokemon. Do grania w PTCGO przydaje się znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie, ponieważ póki co, gra nie jest dostępna po polsku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pokemon Trading Card Game Online: sieciowa karcianka w świecie Pokemonów

15
ROZRYWKA 27.08.2017 | Przemysław Chrzempka

Prawdopodobnie większość osób kojarzy grę karcianą, jaką jest Pokemon Trading Card Game. Za czasów dzieciństwa zbierało się karty przedstawiające wizerunki kieszonkowych potworów (Pokemonów). Za pomocą tych właśnie kart można było zarówno rywalizować w pojedynkach ze znajomymi i nie tylko, jak również zbierać w formie gratki dla kolekcjonerów oraz wymieniać się nimi. Zapewne niektórzy z was myślą, że pokemonowa karcianka została zapomniana, lecz osoby te są w błędzie. W większych miastach – również w Polsce – istnieją ligi, na których spotykają się ludzie w różnym przedziale wiekowym, aby…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 22.11.2017 19:56

hyba fajna gra oglądałwm i mi się podobała naprawde idealna gra dla fanów pokemon

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.