Poki for Pocket

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Poki to nieoficjalna aplikacja do obsługi usługi o nazwie Pocket. Zapewnia nam dostęp do zgromadzonych za jej pomocą artykułów, ich edycji oraz czytanie. Pozwala również na dodawanie nowych treści.

Aby móc skorzystać z aplikacji należy zalogować się na nasze konto w usłudze Pocket. Po krótkiej synchronizacji ujrzymy listę ostatnio dodanych artykułów wraz z podglądem. Z tego poziomu możemy też nimi zarządzać dodając odpowiednie tagi, kasując, udostępniając, czy też oznaczając jako ulubione.

Dostęp do podobnych opcji mamy po przejściu do konkretnego artykułu. Dodatkowo otrzymujemy podstawowe narzędzie do edycji wyglądu tekstu, takie jak zmiana wielkości czcionki czy też justowanie. Artykuł w przypadku wersji dla komputerów i trybu pełnoekranowego nie zajmuje całej szerokości ekranu. Oczywiście aplikacja może współdzielić miejsce na pulpicie z innymi programami, a w przypadku wersji dla Windows 10 bez większego problemu pracować w oknie.

W opcjach możemy ustawić ilość przetrzymywanych w pamięci artykułów dla poszczególnych kategorii oraz zmienić ustawienia synchronizacji. Pomimo iż w opcjach znajdziemy zakładki dotyczące systemowego syntezatora mowy, nie udało się go uruchomić z poziomu aplikacji.

Większość możliwości Poki dostępna jest za darmo, w tym te najważniejsze. Jeżeli program przypadnie nam do gustu, to w cenie 13 zł za aplikację dla wybranego systemu, bądź też 21,50 zł za wersję uniwersalną dla Windows Phone i Windows 8 odblokujemy synchronizację w tle, możliwość edycji wielu artykułów jednocześnie czy też dodatkowe skórki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Użytkownicy Windows 8 doczekali się dobrej aplikacji do obsługi Pocketa

9
22.05.2015  •  Paweł Piskurewicz

Idea Pocketa jest prosta. Serwis ma nam zapewnić możliwość łatwego dodawania do listy artykułów które chcemy przeczytać później, a następnie pozwolić w łatwy sposób dotrzeć do zgromadzonych treści. Niestety do tej pory brakowało dobrego programu do jego obsługi dla komputerów i tabletów z systemem Windows, zwłaszcza jeżeli nie korzystaliśmy z przeglądarki Chrome. Nieoficjalna aplikacja Poki for Pocket może to zmienić. Z Poki for Pocket od dawna mogą korzystać posiadacze urządzeń z systemem Windows Phone, gdzie aplikacja z miejsca stała się najpopularniejszym klientem Pocketa. Wersja dla…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie