Poki for Pocket Poki for Pocket

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Poki to nieoficjalna aplikacja do obsługi usługi o nazwie Pocket. Zapewnia nam dostęp do zgromadzonych za jej pomocą artykułów, ich edycji oraz czytanie. Pozwala również na dodawanie nowych treści.

Aby móc skorzystać z aplikacji należy zalogować się na nasze konto w usłudze Pocket. Po krótkiej synchronizacji ujrzymy listę ostatnio dodanych artykułów wraz z podglądem. Z tego poziomu możemy też nimi zarządzać dodając odpowiednie tagi, kasując, udostępniając, czy też oznaczając jako ulubione.

Dostęp do podobnych opcji mamy po przejściu do konkretnego artykułu. Dodatkowo otrzymujemy podstawowe narzędzie do edycji wyglądu tekstu, takie jak zmiana wielkości czcionki czy też justowanie. Artykuł w przypadku wersji dla komputerów i trybu pełnoekranowego nie zajmuje całej szerokości ekranu. Oczywiście aplikacja może współdzielić miejsce na pulpicie z innymi programami, a w przypadku wersji dla Windows 10 bez większego problemu pracować w oknie.

W opcjach możemy ustawić ilość przetrzymywanych w pamięci artykułów dla poszczególnych kategorii oraz zmienić ustawienia synchronizacji. Pomimo iż w opcjach znajdziemy zakładki dotyczące systemowego syntezatora mowy, nie udało się go uruchomić z poziomu aplikacji.

Większość możliwości Poki dostępna jest za darmo, w tym te najważniejsze. Jeżeli program przypadnie nam do gustu, to w cenie 13 zł za aplikację dla wybranego systemu, bądź też 21,50 zł za wersję uniwersalną dla Windows Phone i Windows 8 odblokujemy synchronizację w tle, możliwość edycji wielu artykułów jednocześnie czy też dodatkowe skórki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!