r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poki for Pocket 2015.519.2024.2759

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Poki to nieoficjalny klient usługi Pocket. Służy ona o gromadzenia, zapisywani i późniejszego przeglądania treści odnalezionych w sieci.

Choć system Windows Phone nie doczekał się jeszcze oficjalnej aplikacji Pocketa, to nieoficjalne bardzo dobrze nadrabiają ten brak, często oferując nawet więcej niż Pocket na iOS czy też Androida. Poki jest w ich czołówce. Stara się połączyć ładny wygląd z użytecznością. Trzeba mu przyznać że robi to dobrze.

r   e   k   l   a   m   a

Poza standardowym dostępem do danych na naszym koncie, mamy możliwości pobierania treści do pamięci offline. Każdy artykuł może przeczytać za nas systemowy syntezator, a aplikacja zapamięta w którym miejscu skończyliśmy słuchanie. Program oferuje również rozbudowaną wyszukiwarkę treści.

W ustawieniach znajdziemy sporo opcji odnośnie wyglądu aplikacji, działania w tle i pobierania oraz tego jak będzie prezentował się tekst. Ciekawym dodatkiem są odznaki/osiągniecia za czytanie artykułów. Poki w wersji darmowej zapewnia nam dostęp do większości opcji, za odblokowanie dodatkowych takich jak synchronizacja w tle czy też nowe skórki musimy zapłacić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PocketRocket – pomysłowa, ale nie bezbłędna, walka z czytelniczym lenistwem

3
OPROGRAMOWANIE 20.07.2015 | Maciej Olanicki

Jedną z najpopularniejszych w tej chwili usług służących do „odkładania na później” treści dostępnych w Internecie, jest Pocket. Oficjalna aplikacja jest dostępna na wielu platformach, dostępne są także rozszerzenia dla przeglądarek czy kompatybilność z największymi serwisami społecznościowymi. Problem stanowi jednak fakt, że zapisane w Pockecie adresy często nie zostają odczytane przez użytkownika całymi tygodniami. Dzięki PocketRocket może się to zmienić. Częsty problem z Pocketem, a raczej z jego użytkownikami, wynika z imponującego wręcz lenistwa, czy też jak się to w ostatnim czasie…

Użytkownicy Windows 8 doczekali się dobrej aplikacji do obsługi Pocketa

9
OPROGRAMOWANIE 22.05.2015 | Paweł Piskurewicz

Idea Pocketa jest prosta. Serwis ma nam zapewnić możliwość łatwego dodawania do listy artykułów które chcemy przeczytać później, a następnie pozwolić w łatwy sposób dotrzeć do zgromadzonych treści. Niestety do tej pory brakowało dobrego programu do jego obsługi dla komputerów i tabletów z systemem Windows, zwłaszcza jeżeli nie korzystaliśmy z przeglądarki Chrome. Nieoficjalna aplikacja Poki for Pocket może to zmienić. Z Poki for Pocket od dawna mogą korzystać posiadacze urządzeń z systemem Windows Phone, gdzie aplikacja z miejsca stała się najpopularniejszym klientem Pocketa. Wersja dla…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.