Poki for Pocket Poki for Pocket 2015.519.2024.2759

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Poki to nieoficjalny klient usługi Pocket. Służy ona o gromadzenia, zapisywani i późniejszego przeglądania treści odnalezionych w sieci.

Choć system Windows Phone nie doczekał się jeszcze oficjalnej aplikacji Pocketa, to nieoficjalne bardzo dobrze nadrabiają ten brak, często oferując nawet więcej niż Pocket na iOS czy też Androida. Poki jest w ich czołówce. Stara się połączyć ładny wygląd z użytecznością. Trzeba mu przyznać że robi to dobrze.

Poza standardowym dostępem do danych na naszym koncie, mamy możliwości pobierania treści do pamięci offline. Każdy artykuł może przeczytać za nas systemowy syntezator, a aplikacja zapamięta w którym miejscu skończyliśmy słuchanie. Program oferuje również rozbudowaną wyszukiwarkę treści.

W ustawieniach znajdziemy sporo opcji odnośnie wyglądu aplikacji, działania w tle i pobierania oraz tego jak będzie prezentował się tekst. Ciekawym dodatkiem są odznaki/osiągniecia za czytanie artykułów. Poki w wersji darmowej zapewnia nam dostęp do większości opcji, za odblokowanie dodatkowych takich jak synchronizacja w tle czy też nowe skórki musimy zapłacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!