r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokémon Duel 5.0.9

Strona główna Android Gry Strategiczne

Pokémon Duel to specyficzna gra planszowa online, w której gracze wystawiają do starcia Pokémony ze swojej kolekcji. Gracz musi zbudować talię Pokémonów i opracować strategie poruszania się po planszy.

Galeria programu

Gra, wcześniej dostępna tylko w Japonii, od stycznia 2017 pozwala zmierzyć się z trenerami z całego świata. Zdolności Pokémonów decydują o tym, ile ruchów mogą wykonać w danej turze i typach ataków, a ich możliwości można podnosić specjalnymi plakietkami.

Do walki można wystawić maksymalnie 6 Pokémonów, a celem jest umieszczenie własnej figurki po stronie planszy przeciwnika, jednocześnie z obroną własnej krawędzi planszy. Potyczki rozgrywane są w czasie rzeczywistym. Pokémony zachowują się tak samo, jak w innych grach z serii, więc miłośnicy produkcji Nintendo odnajdą się tu bez problemu.

Nowe Pokémony można kupować za zdobyte w grze klejnoty, można też zapłacić za nie prawdziwymi pieniędzmi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pokémon Duel – ciąg dalszy letniego szaleństwa czy kolejny skok na kasę?

11
ROZRYWKA 25.01.2017 | Anna Rymsza

Po ogromnym, choć nietrwałym sukcesie Pokemon GO nie powinno dziwić, że Nintendo spróbuje zaatakować ponownie. Tym razem strategicznie i planszówkowo. Gra Pokémon Duel wyszła poza Japonię i kusi graczy na całym świecie dobrą zabawą online oraz zakupami w aplikacji. Pokémon Duel to specyficzna, mobilna gra planszowa, w której do starcia trzeba wystawić maksymalnie 6 Pokémonów ze swojej kolekcji, przy czym ten sam może wystąpić maksymalnie 3 razy w danym zestawie. Gracz musi zbudować talię silnych Pokémonów i opracować strategię poruszania się po planszy by wygrywać. Celem jest umieszczenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.