r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokémon Duel 5.0.6

Strona główna iOS Gry Strategiczne

Pokémon Duel to specyficzna gra planszowa, w której do starcia przystępują Pokémony. Gracz musi zbudować talię silnych Pokémonów i opracować strategię poruszania się po planszy by wygrywać.

Galeria programu

Gra działa online i pozwala mierzyć się z trenerami z 64 krajów. Parametry Pokémonów decydują o tym, ile ruchów mogą wykonać w danej turze, a ich zdolności można podnosić specjalnymi plakietkami. Do walki można wystawić maksymalnie 6 Pokémonów, a celem jest umieszczenie własnej figurki po stronie planszy przeciwnika, jednocześnie z obroną własnego terytoium.

Potyczki rozgrywane są w czasie rzeczywistym. Pokémony zachowują się tak samo, jak w innych grach tego producenta, więc miłośnicy serii bez problemu poradzą sobie z grą.

Nowe Pokémony można kupować za zdobyte w grze klejnoty, można też zapłacić za nie prawdziwymi pieniędzmi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pokémon Duel – ciąg dalszy letniego szaleństwa czy kolejny skok na kasę?

11
ROZRYWKA 25.01.2017 | Anna Rymsza

Po ogromnym, choć nietrwałym sukcesie Pokemon GO nie powinno dziwić, że Nintendo spróbuje zaatakować ponownie. Tym razem strategicznie i planszówkowo. Gra Pokémon Duel wyszła poza Japonię i kusi graczy na całym świecie dobrą zabawą online oraz zakupami w aplikacji. Pokémon Duel to specyficzna, mobilna gra planszowa, w której do starcia trzeba wystawić maksymalnie 6 Pokémonów ze swojej kolekcji, przy czym ten sam może wystąpić maksymalnie 3 razy w danym zestawie. Gracz musi zbudować talię silnych Pokémonów i opracować strategię poruszania się po planszy by wygrywać. Celem jest umieszczenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.