r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokémon GO: legendarne Pokemony stają się tylko legendą

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Potężne, pożądane przez wszystkich trenerów legendarne Pokemony znikają z Pokémon Go. Twórcy zdecydowali się na wycofanie tych rzadko spotykanych i niezwykłych stworzeń. Niestety, jeśli udało się Wam jakiegoś zdobyć, to zostanie on usunięty z Waszego konta.

Jeśli oglądaliście anime Pokémon, to powinniście pamiętać moment, w którym Ash opuszczając Alabastię zobaczył wielkiego ptaka. Był to legendarny Ho-Oh. Zobaczyć mieli go okazję tylko nieliczni, podobnie jak nieliczni gracze Pokémon Go mogli swoją kolekcję zasilić legendarnymi Pokemonami.

Każdy gracz Pokémon Go, który zdobył rzadkiego kieszonkowego potworka, z pewnością miał powody do chwalenia się nim. Niestety, jeśli był to jeden z tych legendarnych, to nie będzie mógł go już pokazać znajomym. Twórcy zdecydowali się na usunięcie tych najrzadszych i potężnych stworzeń. Mówi się, że gra nie była jeszcze gotowa na legendarne Pokemony, które to dawały trenerowi sporą przewagę.

r   e   k   l   a   m   a

Obecne posunięcie studia Niantic nie oznacza, że legendarnych stworzeń już nigdy nie zobaczymy. Bardzo możliwe, że wrócą, wraz z jedną z najbliższych aktualizacji. Wówczas ponownie będziemy mieli szansę zasilenia swojej kolekcji jednym z tych niezwykłych kieszonkowych potworów. Niemniej jednak zachowanie wydawcy gry nie przysporzy mu sympatii wśród fanów. Podobnie jak w wypadku swej poprzedniej słynnej gry, Ingressa, Niantic dowodzi, że jest kompletnie głuchy na głos i potrzeby społeczności.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.