r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokémon GO: większa stabilność, nowe Pokemony, personalizacja Pokestopów i liderzy drużyn

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Podczas Comic-Con, Niantic, twórcy bijącej rekordy popularności gry Pokémon Go, ogłosili najbliższe plany rozwoju swojej produkcji. Mają pojawić się nowe Pokemony, personalizacja Pokestopów, a także liderzy drużyn. Studio obiecuje również poprawy w działaniu samej aplikacji.

John Hanke, założyciel i CEO Niantic poinformował fanów Pokémon Go, że jego studio jest świadome obecnych problemów trawiących grę. Trwają intensywnie prace nad poprawą działania serwerów, a także nad zwiększeniem stabilności mobilnej aplikacji. Zapowiedziane zostały również zmiany w samej rozgrywce.

W Pokémon Go mają pojawić się nowe, rzadkie okazy Pokemonów. Złapanie ich nie będzie należało do łatwych zadań, o ile nie będziemy korzystać z nieoficjalnych map z pozycjami Pokemonów czy nie będziemy sięgać po inne sztuczki. John Hanke chce jeszcze bardziej zwiększyć znaczenie Pokestopów. Gracze mają zyskać możliwość ich personalizacji, co ma pozwolić na przekształcenie ich także w centra, w których będziemy leczyć Pokemony.

r   e   k   l   a   m   a

Ujawnieni zostali liderzy drużyn, pojawią się dwie kobiety i mężczyzna, który będzie odpowiadał za team Instinct. Wcześniej mogliśmy poznać wyłącznie ich sylwetki, nie byli oni bowiem gotowi na oficjalną premierę gry.

Zmiany najprawdopodobniej pojawią się w jednej z najbliższych aktualizacji. Obecnie priorytetem jest zwiększenie stabilności serwerów, które nie wyrabiają z ogromną ilością graczy.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.