Pół roku słuchania na Deezerze do każdego Galaxy S5, jutro oficjalna premiera flagowca

Strona główna Aktualności

O autorze

Samsung staje na głowie, aby zachęcić klientów do kupienia Galaxy S5, który to jutro, 11 kwietnia, o godzinie 11:11, zostanie oficjalnie wyłożony na półki polskich sklepów. Jedną z zachęt jest pół roku abonamentu Premium+ na Deezerze — jednej z popularniejszych usług muzycznych — do każdego smartfonu kupionego w wybranych krajach. Tym razem Polska jest na liście.

Deezer obecnie może pochwalić się 30 milionami utworów w wysokiej jakości (320 kbps). Abonament Premium+, normalnie kosztujący 19,99 zł miesięcznie (obecnie dostępny za 9,99 zł w ramach promocji), umożliwia między innymi słuchanie muzyki bez reklam, zapisywanie utworów do słuchania offline na urządzeniach mobilnych i na komputerze oraz możliwość słuchania za granicą. Aplikacje Deezera dostępne są na Androida, iOS oraz Windows Phone, Windows RT, można także słuchać muzyki w przeglądarce, po zalogowaniu się na stronie Deezera oraz na Xboksie. W tej sytuacji najlepiej mają się abonenci niektórych taryf Orange, gdyż nie płacą za transfer danych z Deezera.

Partnerstwo z Deezerem to tylko wisienka na torcie upieczonym z promocji, które przygotował Samsung. Klienci, który jeszcze dziś zdążą złożyć zamówienie na Galaxy S5 w salonach Samsung Brand, na przykład w nowo otwartych sklepach w Gdańsku i Krakowie, do smartfonu dostanie zegarek Galaxy Gear (starsza wersja) lub Gear 2 Neo, który również zadebiutuje jutro, razem z Gear 2 i Gear Fit. Zegarek Gear dostaną w prezencie także klienci, którzy zamówili S5 w przedsprzedaży za pośrednictwem jednego z licznych sklepów. Każdy nowy właściciel urządzenia dostanie także 50 GB miejsca na Dropboksie i, zależnie od kraju, od 3 do 12 miesięcy abonamentu Evernote Premium, subskrypcję Wall Street Journal oraz Bloobmerg Businessweek+, kredyty w grze Cut the Rope 2 i kilka innych bonusów.

Samsung Galaxy S5 ma kosztować 2999 złotych, Samsung Gear Fit 799 zł, Samsung Gear 2 1199 zł, zaś Samsung Gear 2 Neo — 899 zł.

© dobreprogramy

Komentarze