r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pola

Strona główna Windows Phone Dom

Pola to aplikacja, która ma nam pomóc wspierać rodzimy przemysł. Pozwala zeskanować kod produktu i jeżeli tylko ma go w swojej bazie podaje na ile cały proces produkcji odbywał się w naszym kraju.

Galeria programu

Po zeskanowaniu kodu kreskowego, w dolnej części interfejsu pojawia się nazwa producenta. Jeżeli jest on polski, to zostanie ona dodatkowo oznaczona czerwonym paskiem. Po kliknięciu dolnej belki pojawia się panel z bardziej szczegółowymi informacjami. Wśród nich znajduje się ocena tego, na ile firma jest polska w stustopniowej skali. Ocena wynika z czterech aspektów: tego, czy spółka produkuje, prowadzi badania i rozwój i czy jest zarejestrowana nad Wisłą. Na ocenę wpływa także fakt, czy jest ona częścią zagranicznego koncernu.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie oferuje żadnych dodatkowych funkcji. Dostępne są jednak informacje o metodologii, według której ustalana jest ocena danej firmy. Baza danych może być współtworzona przez samych użytkowników, zarówno w aspekcie dodawania nowych wpisów, jak i aktualizowaniu już dostępnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

12 aplikacji, z którymi ugotujesz 12 wigilijnych potraw

40
OPROGRAMOWANIE 18.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Do Świąt Bożego Narodzenia został niecały tydzień i najwyższa pora zająć się przygotowaniami i oczywiście obmyślić jadłospis. Zebraliśmy dla Was kilka aplikacji, które pomogą przygotować potrawy i desery, zrobić zakupy, a także znaleźć inspirację, jeśli ktoś ma ochotę wyjść poza kanon polskich dań wigilijnych. Zamiast książki kucharskiej kuchnia+ Aplikacja kuchnia+ to stworzona przez Canal+ książka kucharska na tablety i smartfony, w której znajdziemy dania przygotowane przez mistrzów kuchni znanych z programów kulinarnych. Przygotowanie wielu dań można obejrzeć na filmach dostępnych w…

Patriotyzm gospodarczy w wersji mobilnej – wybieraj polskie produkty z Polą

30
OPROGRAMOWANIE 23.11.2015 | Maciej Olanicki (b.munro)

W sklepie Google Play pojawiła się interesująca polska aplikacja, która może być bardzo przydatna dla konsumentów, którzy podczas decyzji zakupowych biorą pod uwagę czynnik patriotyczny. Program Pola pozwala bowiem na łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, na ile dany produkt został wyprodukowany przez polską firmę. Po uruchomieniu aplikacji, użytkownik ma możliwość zeskanowania kodu kreskowego produktu za pomocą aparatu. Gdy już to zrobi, w dolnej części aplikacji pojawi się belka z nazwą firmy, która go wyprodukowała. Jeżeli będzie to firma polska, to wyświetli się jej pełna nazwa…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.